Sprzedaż hurtowa żywności

Traiteur de Paris jest ekspertem w dziedzinie gastronomii od ponad 25 lat. Czy prowadzą Państwo sprzedaż hurtową żywności w zakresie tradycyjnej gastronomii, czy też produktów typu fastfood? A może prowadzą Państwo hurtową sprzedaż dań gotowych? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi gamami mrożonych wypieków Cash & Carry. Nasze produkty mrożone są dostosowane do Państwa wymagań pod względem jakości oraz bezpieczeństwa żywności. Ponadto nasze opakowania są atrakcyjne i łatwe do układania. Więcej informacji można uzyskać, pobierając nasz katalog produktów mrożonych Cash & Carry!

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Sprzedaż hurtowa żywności dla gastronomii

Czy prowadzą Państwo sprzedaż hurtową żywności? Traiteur de Paris towarzyszy wszystkim profesjonalistom z branży gastronomicznej oraz hurtowej sprzedaży żywności od ponad 25 lat. Spełniamy oczekiwania zarówno całościowych sieci, jak i niezależnych sprzedawców hurtowych, również wyspecjalizowanych. Czy chcą Państwo oferować najlepsze produkty mrożone Cash & Carry? Czy zależy Państwu na optymalnym doradztwie i dostawach? Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze know-how:

  • Gwarantujemy bezpieczeństwo żywnościowe naszych produktów mrożonych.
  • Ściśle zachowujemy łańcuch chłodniczy.
  • Starannie dobieramy nasze surowce.
  • Umożliwiamy skorzystanie z optymalnej logistyki i stałych zasobów magazynowych, 99,6%, na całym świecie.
  • Oddajemy Państwu do dyspozycji nasze gamy typu premium, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży gastronomicznej.

Nasze warsztaty produkcyjne, znajdujące się w Bretanii i Normandii, mają certyfikację FSSC 22000. Nasze produkty mrożone powstają zgodnie z precyzyjną specyfikacją. Ponadto gwarantujemy możliwość dostawy raz w tygodniu na obszarze Europy. I wreszcie, produkujemy ponad milion przekąsek, ciasteczek, wytrawnych kanapek, potraw z warzyw, wypieków oraz deserów. Nasze produkty mrożone Cash & Carry są doceniane na całym świecie przez profesjonalistów z branży gastronomicznej oraz hurtowych sprzedawców żywności, dzięki swojej jakości i praktyczności.

Produkty zaprojektowane dla Ciebie

Zachęcamy hurtowych sprzedawców żywności do włączenia do swojej oferty produktów mrożonych Cash and Carry! Poniżej można się zapoznać z naszą ofertą produktów słodkich i wytrawnych: wytrawne kanapki, ciasteczka, wypieki i desery.

Hurtowa sprzedaż żywności: nasze produkty mrożone premium Cash and Carry

Cash & Carry, produkty mrożone premium dla hurtowej sprzedaży żywności: zachęcamy do wybrania know-how i doświadczenia Traiteur de Paris! Nasi szefowie kuchni czerpią z francuskiej tradycji kulinarnej. W naszych wypiekach i delikatesowych produktach gotowych wykorzystywane są składniki wysokiej jakości, dzięki czemu efekt jest autentyczny i naturalny. O wysokim poziomie naszego know-how świadczą łatwe do zidentyfikowania, zrównoważone smaki naszych ciasteczek, wypieków, deserów. I wreszcie, elegancki wygląd naszych ciastek i deserów dodaje uroku prezentowanym zestawom.

Szefowie kuchni dla Szefów kuchni

Wyprodukowano we Francji

3 zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Bretanii i Normandii, w których zatrudniamy 550 pracowników.

Bliżej klienta

Lokalni doradcy, którzy rozumieją i wspierają naszych Klientów.

Rzemieślnicze know-how

25 lat doświadczenia we współpracy z przedsiębiorcami gastronomicznymi.

Optymalna logistyka

Skorzystaj z naszych, stale uzupełnianych magazynów żywności, dostępnych w 99,6%, na całym świecie.

Sprzedaż hurtowa żywności – catering

W zakresie hurtowej sprzedaży żywności przeznaczonej do cateringu / dla organizatorów imprez, a także do cateringu specjalistycznego: zachęcamy Państwa do zaoferowania Waszym klientom naszych smacznych i wyrafinowanych przekąsek! W hurtowej sprzedaży żywności dla cateringu warto skorzystać z szerokiego wyboru ciasteczek i wytrawnych przekąsek. Ich łatwa obsługa, a także oryginalne kształty oczarują Państwa profesjonalnych klientów z branży cateringu okolicznościowego.

Hurtowa sprzedaż żywności, mrożone wypieki

W przypadku hurtowej sprzedaży żywności, wyspecjalizowanej w zakresie mrożonych wypieków, zachęcamy Państwa do zaoferowania waszym klientom z branży gastronomicznej, przekąskowej i cateringu naszych deserów delikatesowych! Nasze sztandarowe wypieki, fondant czekoladowy oraz sernik, są doceniane ze względu na smak i różnorodność kształtów.

Scroll to Top