Hotele i restauracje

Nasze gamy wyrobów cukierniczych, ciastka petits fours, wytrawne kanapki pomogą Ci zróżnicować Twoją ofertę gastronomiczną i zapewnić Twojej firmie doskonały wizerunek. Od długich lat Traiteur de Paris jest partnerem słynnych hoteli, proponując produkty mrożone premium, doskonale dostosowane do ich potrzeb. Nasze produkty można szybko przygotować i łatwo podać, sprawdzą się zarówno w usłudze Room service jak i w tradycyjnym jedzeniu przy stole w restauracji.

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Nasze produkty dla hotelowych restauracji

Dzięki naszym produktom mrożonym możesz zaproponować klientom ofertę premium, dostarczając do ich pokoju pyszne jedzenie (room service) lub goszcząc ich w restauracji hotelowej.  W przypadku room service nasza gama słodkich przekąsek, deserów i ciast doskonale spełnia oczekiwania klientów.

Jeśli zaś chodzi o tradycyjne jedzenie przy stole, w restauracji, warto zwrócić uwagę na gamę dodatków warzywnych do dań, które doskonale uzupełniają dania z mięsem i rybą na talerzu. Wszystkie nasze produkty mrożone dostarczane są w formacie food service.

Produkty zaprojektowane dla Ciebie

Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów mrożonych premium Traiteur de Paris gwarantuje Ci ofertę gastronomiczną, która na pewno sprosta wymaganiom Twojego hotelu.

Room Service, Dostosowane Produkty Mrożone

Usługa room service (możliwość zjedzenia śniadania w pokoju, innego kompletnego posiłku, podanego na tacy, lub zwykłej przekąski) stanowi niewątpliwie wartość dodaną hoteli. Jednakże oferta gastronomiczna przez room service wymaga produktów szybkich w przygotowaniu. Nasze gamy produktów pozwalają dostarczyć klientom śniadanie lub kolację w zaledwie kilka minut.

Proponujemy również słodkie ciastka petits fours, wytrawe kanapki i inne wyjątkowe produkty gotowe do podania. Liczne produkty są już ozdobione i wymagają jedynie podgrzania w piekarniku lub zwykłego rozmrożenia.

Szefowie kuchni dla Szefów kuchni

Wyprodukowano we Francji

3 zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Bretanii i Normandii, w których zatrudniamy 550 pracowników.

Bliżej klienta

Lokalni doradcy, którzy rozumieją i wspierają naszych Klientów.

Rzemieślnicze know-how

25 lat doświadczenia we współpracy z przedsiębiorcami gastronomicznymi.

Optymalna logistyka

Skorzystaj z naszych, stale uzupełnianych magazynów żywności, dostępnych w 99,6%, na całym świecie.

Oferta restauracyjna

Do renomy hotelu przyczynia się również jakość oferty restauracyjnej. Dzięki naszym produktom mrożonym premium wyróżnisz się na tle konkurencji, proponując zarówno tradycyjne, jak i oryginalne wyroby cukiernicze. Nasze produkty mrożone są łatwe do przełożenia na talerz i podania. Ponadto, dzięki technice mrożenia nasze produkty posiadają długie terminy minimalnej trwałości i przydatności do spożycia.  Wszystkie nasze produkty mrożone pakowane są w formacie food service.

Umożliwia to rozmrażanie jedynie potrzebnych ilości i, tym samym, lepszą kontrolę kosztów porcji. Oczywiście nasze dodatki do dań i wyroby cukiernicze mogą być także podawane w towarzystwie Twoich własnych, kulinarnych propozycji. Poza tym wyjątkowa estetyka naszych produktów oraz ich trwałość po rozmrożeniu staną zawsze na wysokości wizerunku Twojej restauracji.

Dostawca żywności dla hoteli i restauracji

Traiteur de Paris, od ponad 25 lat, jest ekspertem w zakresie żywienia poza domem. Dostarczamy przedsiębiorcom gastronomicznym i pracownikom hotelowym najwyższej jakości produkty mrożone. Różnorodność naszych produktów pozwala restauratorom urozmaicać kartę dań przez cały rok. Skorzystaj z gotowej i korzystnej oferty gastronomicznej od Traiteur de Paris.

Nasze produkty pozwalają kucharzom i restauratorom serwować wysokiej jakości dania o eleganckim wyglądzie. Ponadto nasza oferta jest bardzo różnorodna: wypieki, słodkie ciasteczka typu petits fours, dodatki kulinarne do dań… W naszym bogatym katalogu znajdziesz produkty, które pozwolą Ci zaproponować klientom różne posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad, brunch, aperitif przed kolacją i kolację.

Traiteur de Paris, producenci żywności

Scroll to Top