Restauracje szybkiej obsługi

Restauracja szybkiej obsługi, zgodnie ze swoją nazwą, ma na celu zaoszczędzenie czasu klientom. Dlatego też Traiteur de Paris proponuje produkty mrożone, szybkie w przygotowaniu, przystosowane do tego sposobu konsumpcji. Pobierz nasz katalog i poznaj naszą gamę produktów błyskawicznych.

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Dostawca dla restauracji szybkiej obsługi

Traiteur de Paris jest dostawcą żywności dla przedsiębiorców gastronomicznych. Z biegiem lat zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z restauratorami, również w punktach szybkiej obsługi. Nasza logistyka umożliwia zaopatrzenie naszych klientów w bardzo krótkich terminach. Dysponujemy stale uzupełnianym magazynem żywności, dostępnym w 99,6%, na całym świecie.

Ponadto, ponieważ wspieranie naszych klientów jest częścią DNA Traiteur de Paris, nasi lokalni konsultanci towarzyszą Ci, począwszy od momentu składania zamówienia, aż do odbioru produktów przez Twoją firmę.

Produkty zaprojektowane dla Ciebie

Nasze gamy ciast i gama „Bakery”, dostosowane do specyfiki restauracji szybkiej obsługi, doskonale odpowiadają na potrzeby w zakresie szybkości obsługi oraz kontroli kosztów.

Produkty Mrożone, łAtwe W Użyciu

Traiteur de Paris, z szeroką gamą produktów mrożonych premium, oferuje swoje usługi przedsiębiorcom gastronomicznym, pragnąc zaopatrzyć ich w gotowe rozwiązania, ułatwiające im codzienną pracę. Dzięki naszym produktom, błyskawicznym w przygotowaniu, możesz zapewnić swoim klientom szybką obsługę.

Aby przygotować nasze produkty do podania klientowi, należy je tylko kilka minut podgrzać w piekarniku lub w kuchence mikrofalowej.

Szefowie kuchni dla Szefów kuchni

Wyprodukowano we Francji

3 zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Bretanii i Normandii, w których zatrudniamy 550 pracowników.

Bliżej klienta

Lokalni doradcy, którzy rozumieją i wspierają naszych Klientów.

Rzemieślnicze know-how

25 lat doświadczenia we współpracy z przedsiębiorcami gastronomicznymi.

Optymalna logistyka

Skorzystaj z naszych, stale uzupełnianych magazynów żywności, dostępnych w 99,6%, na całym świecie.

Oferta przekąsek dedykowanych do restauracji szybkiej obsługi

Ciasta, ciasteczka Petits Fours, wytrawne kanapki, dodatki warzywne do dań i gama „Bakery” to nasz szeroki asortyment produktów mrożonych premium, które zaspokoją kulinarne gusta klientów o dowolnej porze dnia. Jeśli chodzi o ofertę przekąsek, możesz zaproponować nasze małe ciasta na ciepło, gotowe w 1 minutę, które pozwolą klientom zakończyć posiłek na słodko. Niezależnie od tego czy sprzedajesz produkty na wynos czy na miejscu, nasze produkty są wielofunkcyjne,

wygodnie się je przenosi i łatwo mieszczą się w ręce. Wygląd naszych produktów po rozmrożeniu jest tak samo doskonały. Ponadto indywidualne opakowanie produktu pozwala na przygotowanie jedynie potrzebnych ilości, dzięki czemu ograniczysz straty żywności. Gwarantujemy Ci również świetną kontrolę kosztów porcji, co jest szczególnie ważne w przypadku restauracji szybkiej obsługi, których oferta jest tańsza niż tradycyjnych restauracji. Jest to niezaprzeczalny atut w branży gastronomicznej, gdzie konsumentom zależy na jak najniższej cenie.

Dostawca żywności dla restauracji szybkiej obsługi

Od ponad 25 lat Traiteur de Paris jest partnerem przedsiębiorców gastronomicznych, a z biegiem czasu stał się cenionym dostawcą żywności dla gastronomii. Specjalizujemy się w technologii mrożenia, dzięki czemu możemy dostarczyć naszym klientom produkty mrożone najwyższej jakości.

Oprócz tego mrożenie gwarantuje naszym produktom zachowanie ich właściwości odżywczych oraz niezawodne bezpieczeństwo. Z tego tytułu Traiteur de Paris od 2007 roku wynagradzany jest certyfikatami IFS food oraz BRC food na wyższym poziomie. Powyższe certyfikaty żywnościowe są gwarancją bezpieczeństwa naszych produktów oraz ich wysokiej jakości. Nasze produkty dostępne są w formacie cash and carry i food service dla większej elastyczności logistycznej.

Traiteur de Paris, dostawca żywności mrożonej

Traiteur de Paris to dostawca żywności mrożonej, dla branży gastronomicznej. Rzeczywiście, jesteśmy rozpoznawani przez profesjonalistów z branży gastronomicznej :

Scroll to Top