Gastronomia na wynos

Gastronomia na wynos jest stale rozwijającym się sposobem konsumpcji. Traiteur de Paris doskonale odpowiada na potrzeby tego typu gastronomii, opartej na szybkości i praktyczności. Nasze produkty mrożone są łatwe do przełożenia na talerz i szybkie w przygotowaniu.

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Restauracje szybkiej obsługi i sprzedaż na wynos

Gastronomia na wynos, która pojawiła się na rynku w roku 2000, jest coraz bardziej popularna. Ten sposób spożywania posiłków daje konsumentom dużą swobodę i pozwala im zaoszczędzić czas. Traiteur de Paris, w swojej ofercie wyrobów cukierniczych, deserów i „Bakery”, proponuje szeroki wybór produktów błyskawicznych w przygotowaniu.

Produkty te są idealnymi kandydatami, aby wzbogacić ofertę restauracji szybkiej obsługi. Jakość naszych produktów pozwala tego typu restauracjom stworzyć ofertę premium.

Produkty zaprojektowane dla Ciebie

Gama Wyrobów cukierniczych i gama „Bakery” to nasze propozycje słodkich przekąsek. Wybierając z nich produkty, zagwarantujesz Twoim klientom szybką obsługę i świetną trwałość przekąsek podczas ich przenoszenia.

Produkty Stworzone Do Sprzedaży Na Wynos

Traiteur de Paris posiada szeroki asortyment produktów mrożonych premium, które są znakomicie przystosowane do sprzedaży na wynos. Nasze produkty łatwo przenieść na talerz, mają też świetną wytrzymałość, kiedy trzyma się je w ręce podczas jedzenia.

Różnorodność naszych gam pozwoli Ci zadowolić klientów poprzez regularne urozmaicanie karty przekąsek Twojego punktu sprzedaży. Za pomocą naszych produktów mrożonych możesz stworzyć w swojej restauracji ofertę przekąsek na wynos premium.

Przypominamy, że wszystkie nasze produkty produkowane są we Francji, nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Nie czekaj dłużej, aby skorzystać z naszych produktów, dedykowanych gastronomii na wynos, i pobierz nasz katalog u góry strony.

Szefowie kuchni dla Szefów kuchni

Wyprodukowano we Francji

3 zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Bretanii i Normandii, w których zatrudniamy 550 pracowników.

Bliżej klienta

Lokalni doradcy, którzy rozumieją i wspierają naszych Klientów.

Rzemieślnicze know-how

25 lat doświadczenia we współpracy z przedsiębiorcami gastronomicznymi.

Optymalna logistyka

Skorzystaj z naszych, stale uzupełnianych magazynów żywności, dostępnych w 99,6%, na całym świecie.

Produkty mrożone dla gastronomii na wynos

Nasze produkty stworzyliśmy tak, aby można było łatwo i szybko przygotować je do podania. Dzięki nim możesz zaproponować klientom ofertę przekąsek na wynos, które bardzo szybko przygotujesz. Ponadto mrożenie naszych produktów stanowi prawdziwy atut dla Twojej restauracji.  Proces ten pozwala na odmrożenie jedynie potrzebnej ilości produktów, co umożliwia doskonałą kontrolę kosztów porcji i ogranicza straty żywności.

Nasi cukiernicy codziennie starają się tworzyć produkty na miarę, dedykowane do sprzedaży na wynos.

Dostawca żywności dla gastronomia na wynos

Słynny dostawca żywności Traiteur de Paris od dziesiątek lat wspiera przedsiębiorców gastronomicznych w ich pracy. Gwarantujemy Ci optymalną logistykę i stale uzupełniane magazyny żywności, dostępne w 99,6%, na całym świecie.   Towarzyszymy Ci indywidualnie, począwszy od złożenia przez Ciebie zamówienia po jego odbiór, umożliwiając Ci komunikację z dedykowanym konsultantem.

Ponadto nasze dwa zakłady produkcyjne, zlokalizowane w la Guerche de Bretagne i w Fécamp, posiadają certyfikaty IFS food i BRC food. Certyfikaty te potwierdzają bezpieczeństwo naszych produktów mrożonych i naszą jakość dostawcy żywności. Wszystkie nasze surowce są starannie wyselekcjonowane, aby zagwarantować Ci jakość premium. Nasze produkty dostępne są w formacie cash and carry i food service dla większej elastyczności. Dlatego też Traiteur de Paris jest cenioną dostawca żywności oraz ekspertem w żywieniu poza domem, oferującym swoje usługi przedsiębiorcom gastronomicznym.

Traiteur de Paris, Wyroby cukiernicze

Traiteur de Paris od ponad 25 lat jest specjalistą w wyroby cukiernicze. Nasze najwyższej klasy produkty mrożone spełniają wymagania wszystkich profesjonalistów z branży gastronomicznej :

Scroll to Top