Food Service

Poszukują Państwo dystrybutora produktów mrożonych Food Service? Dla wszystkich z branży gastronomicznej, restauracyjnej, hotelarskiej lub innych sektorów, jesteśmy w stanie znaleźć najbliższego dystrybutora.

Jako ekspert RHF (fr. Restauration Hors Foyer, „żywienie poza domem”), proponujemy wszystkim profesjonalistom z branży restauracyjnej szeroką ofertę wypieków, deserów, słodkości, kanapek i dodatków kulinarnych w ramach usługi Food Service. 

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Producent wyrobów mrożonych Food Service

Traiteur de Paris, jako profesjonalny podmiot Food Service, oddaje do dyspozycji klientów swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie mrożonych produktów klasy premium od ponad 25 lat. Traiteur de Paris jest wzorcowym dostawcą dla profesjonalistów z branży restauracyjnej od roku 1996. Sektor żywienia poza domem na skutek Covid przeszedł głębokie zmiany, a konsumenci mają duże oczekiwania. Pojawiają się nowe odmiany usług, którym sprzyja cyfryzacja, takie jak na przykład Dark Kitchen. Właśnie dlatego tradycyjne restauracje również muszą się dostosować i zacząć oferować produkty na wynos. Z biegiem lat firma Traiteur de Paris zbudowała doświadczenie wystarczające do tego, aby teraz móc obsługiwać wszelkie restauracje komercyjne oraz Food Service.

Nasze gamy produktów mrożonych Food Service

Zachęcamy profesjonalistów z branży restauracyjnej do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów mrożonych klasy premium w ramach Food Service!

  • Nasze produkty gotowe: bufety słodkie oraz bufety wytrawne
  • Nasze desery i mrożone wypieki: serniki, fondant czekoladowy, desery owocowe i desery dla smakoszy
  • Nasze produkty przekąskowe: La Bakery
  • Nasze warzywne dodatki do dań: zapiekanki i tarty

Dla profesjonalistów z branży restauracyjnej

Catering Food Service - Traiteur de Paris

Catering

Oferujemy tace z ciasteczkami petits fours i wytrawnymi kanapkami, będące idealnym rozwiązaniem na imprezy okolicznościowe. Nasze malutkie przekąski z powodzeniem wzbogacą bufet koktajlowy przy okazji ślubu, seminarium lub każdej innej imprezy, organizowanej przez firmę cateringową.

Zakłady gastronomiczne

Jesteśmy wymagający pod względem jakości smakowej i estetycznej naszych produktów. Nasza kompleksowa gama produktów mrożonych Premium skierowana jest do przedsiębiorców gastronomicznych (firmy cateringowe i tradycyjne restauracje). Nasze produkty są owocem naszego rzemieślniczego doświadczenia i starannej selekcji surowców.

Zakłady gastronomiczne Food Service - Traiteur de Paris
Hotele i restauracje Food Service - Traiteur de Paris

Hotele i restauracje

Poznaj nasze gamy wyrobów cukierniczych, ciasteczek petits fours i wytrawnych kanapek i wzbogać nimi swoje menu. Zarówno w przypadku room service jak i spożywania posiłków przy stole możesz łatwo dodać do swojej karty produkty mrożone, które zapewniają błyskawiczną gotowość do podania klientowi.

Gastronomia na wynos

Sposoby spożywania posiłków szybko się zmieniają, a udział w rynku restauracji na wynos rośnie z roku na rok. Traiteur de Paris doskonale odpowiada na potrzebę szybkiej obsługi, oferując produkty mrożone, gotowe do podania w ciągu zaledwie kilku minut. Poznaj nasze produkty, które mogą uzupełnić Twoją ofertę szybkich przekąsek.

Gastronomia na wynos Food Service - Traiteur de Paris
Gastronomia pokładowa Food Service - Traiteur de Paris

Gastronomia pokładowa

Gastronomia pokładowa: lotnicza, kolejowa czy morska przeżywa swój rozwój. Tego typu gastronomia wiąże się z licznymi trudnościami, związanymi z zaopatrzeniem i przechowywaniem żywności, Nasze produkty mrożone wychodzą na przeciw tym specyficznym wymaganiom, zapewniają szybkie przygotowanie dań i przechowywanie bez ryzyka. 

Kawiarnie i Piekarnie

Kawiarnie mogą wzbogacić swoją ofertę o produkty z naszej gamy Bakery, kompatybilnej ze sprzedażą na wynos i na miejscu. Wielofunkcyjność produktów z naszej gamy Bakery odpowiada na potrzeby tych dwóch typów sprzedaży. Poznaj szczegóły produktów dedykowanych dla piekarni i kawiarni.

Kawiarnie i Piekarnie Food Service - Traiteur de Paris
Zakłady żywienia zbiorowego Food Service - Traiteur de Paris

Zakłady żywienia zbiorowego

Traiteur de Paris, doświadczony dostawca żywności, dopasował swoje produkty również do specyfiki zakładów żywienia zbiorowego. Łatwość przygotowania naszych deserów i dodatków warzywnych do dań pozwala zapewnić szybką obsługę i eleganckie podanie.  Ponadto opakowania food service pozwalają na doskonałą kontrolę kosztów porcji.

Restauracje szybkiej obsługi

Restauracje szybkiej obsługi muszą sprostać wymaganiom związanym z szybkim czasem obsługi i z wysoką wydajnością. Przedsiębiorcom z restauracji szybkiej obsługi proponujemy zatem produkty błyskawiczne w przygotowaniu,  co pośrednio pozwala również ograniczyć straty żywności.

Restauracje szybkiej obsługi Food Service - Traiteur de Paris
Dark Kitchen Food Service - Traiteur de Paris

Dark Kitchen

Chcesz otworzyć dark kitchen? A może już prowadzisz taką działalność? Traiteur de Paris pomoże Ci w jej rozwoju. Nasze wyroby cukiernicze i produkty gastronomiczne premium spełnią Twoje wymagania.

Zalety naszych wyrobów mrożonych Food Service

Nasze gamy wypieków oraz gotowych produktów mrożonych klasy premium są łatwe do transportowania i nadają się do szybkiego spożycia jako przekąski. Natomiast jeśli chodzi o restauracje ze stolikami, oferujemy szeroki wybór deserów serwowanych na talerzykach. I wreszcie, nasze produkty „błyskawiczne” są idealne dla sektora fast food. Możliwość szybkiego wykorzystania naszych produktów, połączona z niewygórowanym kosztem porcji, trafia idealnie w potrzeby naszych klientów. Ponadto oryginalność i rzemieślnicza jakość naszych wypieków i gotowych produktów z wyższej półki z pewnością korzystnie wpłyną na Państwa ofertę kulinarną. Nasza sieć dystrybutorów Food Service umożliwia skorzystanie z negocjowanych cen oraz opakowań hurtowych. Nasze produkty, tradycyjne lub nowoczesne, można przygotowywać w prosty sposób lub dodatkowo je dostosować do własnych potrzeb.

Scroll to Top