Dark kitchen

Chcesz otworzyć dark kitchen? A może już prowadzisz taką działalność? Traiteur de Paris pomoże Ci w jej rozwoju. Nasze wyroby cukiernicze i produkty gastronomiczne premium spełnią Twoje wymagania. Uwolnij się od stresu – serwuj klientom oryginalne dania doskonałej jakości nadające się do transportu! Krótki czas reakcji naszego działu logistyki gwarantuje Ci optymalną wielkość zapasów.

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Dark kitchen? Rozwiązanie: Traiteur de Paris

Traiteur de Paris dobrze wie, czego oczekuje dark kitchen. Nasze wyroby cukiernicze i produkty gastronomiczne premium odpowiadają Twoim potrzebom w zakresie:

  • Zarządzania budżetem, ponieważ kontrolujemy koszty na jedną porcję
  • Optymalizacji czasu dostawy
  • Zadowolenia klientów

Mamy ponad 25 lat doświadczenia w zakresie produkcji dla sektora gastronomicznego. Zaopatrujemy wiele firm gastronomicznych, przede wszystkim z segmentu dań na wynos oraz szybkiej obsługi. Od niedawna zaopatrujemy również platformy dostawcze i restauracje wirtualne.

Produkty zaprojektowane dla Ciebie

Zaoferuj swoim klientom nasze wyroby cukiernicze klasy premium! Idealnie odpowiadają one Twoim potrzebom w zakresie tempa dostawy i zarządzania budżetem.

Nasze wyroby cukiernicze premium odpowiednie dla dark kitchen

Traiteur de Paris jest producentem mrożonych wyrobów cukierniczych przeznaczonych wyłącznie dla przedsiębiorców. Nasze wyroby cukiernicze najwyższej jakości idealnie nadają się do wykorzystania w dark kitchen dzięki:

  • naszej technice mrożenia zachowującej ich smak
  • naszej fachowej wiedzy i składnikom pochodzącym z Francji
  • szybkiemu przygotowaniu naszych produktów

Dlatego nasze mrożone produkty premium wyróżniają się znakomitym smakiem i praktycznością. Ponadto nasze produkty są bardzo trwałe po rozmrożeniu. Dzięki temu doskonale nadają się do posiłków z dowozem zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Twoi klienci będą również zadowoleni z tempa ich dostawy, autentyczności i naturalności.

Szefowie kuchni dla Szefów kuchni

Wyprodukowano we Francji

3 zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Bretanii i Normandii, w których zatrudniamy 550 pracowników.

Bliżej klienta

Lokalni doradcy, którzy rozumieją i wspierają naszych Klientów.

Rzemieślnicze know-how

25 lat doświadczenia we współpracy z przedsiębiorcami gastronomicznymi.

Optymalna logistyka

Skorzystaj z naszych, stale uzupełnianych magazynów żywności, dostępnych w 99,6%, na całym świecie.

Dark kitchen: nasze produkty do szybkiego przygotowania są stworzone dla Ciebie

Nasze mrożone produkty premium można łatwo przygotować. Szybko się je rozmraża, co sprawia, że są gotowe do użycia. Ponadto w postaci mrożonki ogranicza marnotrawstwo żywności, ponieważ rozmrażasz tylko tyle produktu, ile potrzebujesz. Umożliwia to precyzyjną kontrolę kosztu jednej porcji. Łatwo też nimi operować, co oznacza, że wygodnie się je transportuje.

Traiteur de Paris – ekspert w dziedzinie gastronomii

Nasi szefowie kuchni zatrudnieni w naszych pracowniach w Bretanii i Normandii od ponad 25 lat wymyślają receptury dla wszystkich profesjonalnych restauratorów. Nasza bogata oferta, a także formaty Cash and Carry oraz Food Service, przyciągają klientów praktycznością i niezrównanym smakiem. Gwarantujemy też indywidualną obsługę realizowaną przez przydzielonego pracownika odpowiedzialnego za współpracę z Tobą.

Traiteur de Paris, dostawca mrożonek

Scroll to Top