Kawiarnie & Piekarnie

Chcąc zapewnić klientom konsumpcję w lokalu lub na wynos, kawiarnie zobowiązane są do zaproponowania kompleksowej i atrakcyjnej oferty. Traiteur de Paris rozwija swoją gamę „Bakery”, składającą się z pysznych, słodkich wypieków, szybkich w przygotowaniu i łatwych do podania klientom.

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Produkty mrożone dla Kawiarni

Nasza gama produktów mrożonych „Bakery” pozwala zaproponować zróżnicowaną, słodką i przyjemną ofertę, odpowiadającą na potrzeby i wymagania kawiarni.

Ponieważ w kawiarni można coś zjeść o każdej porze dnia, Traiteur de Paris stworzył gamę „Bakery”, aby umożliwić Ci zaproponowanie klientom pysznej przekąski w dowolnej chwili.

Produkty zaprojektowane dla Ciebie

Nasza gama „Bakery”, składająca się z wielofunkcyjnych i łatwych w użyciu produktów, pozwala obsłużyć klientów w porze śniadania, podwieczorku lub umożliwić im zakup jedzenia na wynos.

Bakery

Dostawca żywności Traiteur de Paris proponuje gamę „Bakery”, która zawiera małe wyroby cukiernicze do degustacji na ciepło lub w temperaturze pokojowej. Ta gama produktów premium kryje w sobie słodkości, idealne do kawy czy herbaty, doskonałe również jako samodzielne przekąski, którymi można cieszyć podniebienie rano lub po południu.

Wystarczy włożyć te produkty na kilka minut do piekarnika lub do kuchenki mikrofalowej, żeby były gotowe do podania. Możesz w ten sposób szybko zadowolić głodnych klientów, pozostając wiernym kawiarnianym sposobom konsumpcji.

Szefowie kuchni dla Szefów kuchni

Wyprodukowano we Francji

3 zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Bretanii i Normandii, w których zatrudniamy 550 pracowników.

Bliżej klienta

Lokalni doradcy, którzy rozumieją i wspierają naszych Klientów.

Rzemieślnicze know-how

25 lat doświadczenia we współpracy z przedsiębiorcami gastronomicznymi.

Optymalna logistyka

Skorzystaj z naszych, stale uzupełnianych magazynów żywności, dostępnych w 99,6%, na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać produkty mrożone dla kawiarni?

Dla przedsiębiorców gastronomicznych mrożenie jest bardzo korzystnym sposobem przechowywania produktów. Pozwala ono na przechowywanie produktów z długimi terminami minimalnej trwałości oraz przydatności do spożycia, a zatem na łatwiejszą kontrolę przechowywanej żywności.  Ponadto technika ta umożliwia najlepszą kontrolę kosztów sprzedawanych porcji, pozwala też ograniczyć straty żywności. Dzięki mrożeniu produkt zachowuje wszystkie walory smakowe i odżywcze.

Traiteur de Paris, ceniony dostawca produktów mrożonych premium, jest ekspertem w powyższej technice przechowywania żywności, gwarantując swoim klientom wyjątkowe smaki i doskonały wygląd produktów po rozmrożeniu. Ponadto produkty z gamy „Bakery” są wyjątkowo łatwe w użyciu. Nie potrzebujesz cukiernika, żeby przygotować i podać nasze małe słodkości, rozmrożenie jest naprawdę łatwe i szybkie.

Restauracja szybkiej obsługi lub restauracja z obsługą na miejscu

Traiteur de Paris proponuje szeroką gamę produktów mrożonych premium, idealnych do uzupełnienia każdej oferty restauracyjnej na miejscu i na wynos, Produkty te są łatwe do podania i zjedzenia. Ciasta z naszej gamy „Bakery” wzbogacą również kartę każdej kawiarni (konsumpcja na miejscu i na wynos). Nasze produkty mrożone „Bakery” dostępne są w rozmiarze food service.

Traiteur de Paris jest idealnym partnerem dla przedsiębiorców prowadzących różnego typu restauracje (konsumpcja na miejscu i na wynos).

Traiteur de Paris, dostawca mrożonych wyrobów cukierniczych

Traiteur de Paris jest dostawcą mrożonych wyrobów cukierniczych uznanym w sektorze Food Service. Rzeczywiście, nasze produkty są doskonale dostosowane do potrzeb profesjonalistów z branży gastronomicznej :

Scroll to Top